Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
07.02.2009 10:43 - Евровизия - за Бога, никога вече
Автор: malart Категория: Музика   
Прочетен: 1735 Коментари: 2 Гласове:
0

Последна промяна: 20.02.2009 00:09


Твърдо съм решил тази година, когато дават по телевизора този смс конкурс да ходя да пия бира в кръчма, където пускат само евроспорт. Три години се лъгах, че този път ще бъде яко, но нейсе. Беше още по-гламаво от предишната година.
Сега предстои да изберат българската песен, която ще краси поредния форум за псевдопатриоти, които изразяват родолюбието си със смс за песента от Родината. После ще следват скандали и обвинения в медиите, че песента е плагиатствана, че смс-ите са манипулирани. Накрая ще излезе някоя българска група и ние трябва да викаме и да се възмущаваме как не ни оценяват другите или как всички гласуват районирано. Съветските републики и бившите югославски са смешен пример  за това. Слава Богу вече изпълнителите се поотказаха от разните там барабани, тупани и гигантски ударни. Приключи се с тази модна вълна, която  май започна с Руслана.
Моите фаворити винаги са неоценени и не попадат в призовата тройка. Може би, защото аз смс-и не пускам по такива съревнования.
Крайно време е бългаските организатори да подходят с малко повече ирония и да лансират изпълнители като ирландците. Dustin the Turkey е характерен пример за амбициите , с които те участват. Англичаните също подхождат иронично към тази забава и групите им са направо трагично-комични. Да не се стягаме толкова да защитаваме името на родината. Ясно е, че това е просто едно досадно шоу. Но какво ви занимавам. Айде, че бирата се стопли.
Не пускай смс-и за шоА. Спести пари и помогни на болно дете!


Тагове:   Евровизия,


Гласувай:
0



1. negativna - :))
07.02.2009 10:48
Леш е Евровизията, както винаги. Ти поне имаш фаворити.:)) Последно на полуфинала ми идваше да си запуша ушите и очите едновременно, а контрастът между старите хитове и претендентите беше убийствен.:))
Подкрепям ти призива.
цитирай
2. анонимен - 1 sms =1 obqd za edno dete bez roditeli!!!!!!!
07.02.2009 13:03
Аз заставам зад тебе и казвам - не се занимавайте с глупости и лъжи - когато гласуваш за Евровизията винаги си мисли как гласуваш за следващия нов мерцедес на организаторът на конкурса или някоя друга негова придобивка. По-добре ако си решил да си пускаш SMS-чета пусни един за Българската Коледа или за деца, които нямат какво да сложат в своята чиния за обяд. Но в България повечето хора са слепи и няма как да прогледнат. Те гласуват за Петкан от BigBrother, но не и за добрата кауза! Бъдете съвестни и не се подавайте на помията ,която ни залива от всеки билборд.
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: malart
Категория: Лични дневници
Прочетен: 509240
Постинги: 167
Коментари: 292
Гласове: 447
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930